Výsledky závodů

Krumlovská 24 hodinovka 2021 - podzimní

1. místo = Radim Hurt a Tomáš Janšta - počet bodů 324 675
2. místo = Aleš Theiner a František Holý - počet bodů 197 675
3. místo = Petr Kukla a Petr Panáček - počet bodů 145 120
4. místo = Tomáš Priehoda a Libor Samlík - počet bodů 143 865
5. místo = Tomáš Staněk a David Novotný - počet bodů 113 875

Největší ryba závodů byla ulovena dvojicí Marek Beneš a Dominik Štork a byl to Kapr obecný o váze 10,920 kg.

Celkem se závodů zúčastnilo 24 dvojcí.

Nachytalo se celkem 1870,7 kg ryb.

Krumlovská 24 hodinovka 2021 - jarní

1. místo = Zdenek Záviška a Roman Böhm - počet bodů 247 810
2. místo = František Adámek a Tomáš Radolf - počet bodů 212 880
3. místo = Michal Potičný ml. a David Holčapek - počet bodů 155 290
4. místo = Marek Beneš a Dominik Štork - počet bodů 127 340
5. místo = Jakub Staněk a Lukáš Adamík - počet bodů 104 980

Největší ryba závodů byla ulovena dvojicí Zdenek Záviška a Roman Böhm a byl to Kapr obecný o váze 12,500 kg.

Celkem se závodů zúčastnilo 30 dvojcí.

Nachytalo se celkem 1566,5 kg ryb.

Tradiční rybářské závody dětí a mládeže (do 15 let) 2021

1. místo = Lubomír Kloupar - počet bodů 398
2. místo = Martin Boreš počet bodů 353
3. místo = Isabela Steinochová - počet bodů 321
4. místo = Michaela Makovická - počet bodů 251

5. místo = Jůlie Janštová - počet bodů 234

Největší rybu závodu ulovil Kryštof Potůček a byl to Kapr obecný o délce 87 cm.

Celkem se závodů zúčastnilo 69 závodníků.

Nachytalo se celkem 5432 cm = 54,32 metrů ryb.

Tradiční rybářské závody dospělých 2021

1. místo = Jiří Dobeš - počet bodů 672
2. místo = Petr Daňhel - počet bodů 410
3. místo = Lucie Střelcová - počet bodů 376
4. místo = Martin Kočí - počet bodů 312
5. místo = Radek Novák - počet bodů 297

Největší ryba závodů byla ulovena Jiřím Dobešem a byl to Kapr obecný o délce 88 cm.

Celkem se závodů zúčastnilo 115 závodníků.

Nachytalo se celkem 9991 cm = 99,91 metrů ryb.

Krumlovská 24 hodinovka 2020

1. místo = Tomáš Priehoda a Libor Samlík - počet bodů 156 140
2. místo = František Adámek a Tomáš Radolf - počet bodů 128 455
3. místo = Vítězslav Hrnčář a Jiří Vystrčil - počet bodů 100 230
4. místo = Michal Potičný ml. a David Holčapek - počet bodů 74 715
5. místo = Petr Kůrka a Veronika Škrabalová - počet bodů 63 675

Největší ryba závodů byla ulovena dvojicí Michal Potičný ml. a David Holčapek a byl to Kapr obecný o váze 8,250 kg.

Celkem se závodů zúčastnilo 30 dvojcí.

Nachytalo se celkem 1092,4 kg ryb.

Tradiční rybářské závody dospělých 2020

1. místo = Josef Patera - počet bodů 363
2. místo = Jakub Staněk- počet bodů 318
3. místo = Tomáš Staněk - počet bodů 270
4. místo = Martin Košťál - počet bodů 209
5. místo = Petr Kurka - počet bodů 196

Největší ryba závodů byla ulovena Josefem Paterou a byl to Kapr obecný o délce 78 cm. 

Celkem se závodů zúčastnilo 100 závodníků.

Nachytalo se celkem 4870 cm = 48,70 metrů ryb.

Tradiční rybářské závody dětí a mládeže (do 15 let) 2020

1. místo = Isabela Steinochová - počet bodů 681
2. místo =  Daniela Klouparová počet bodů 493
3. místo = Kristína Nováková - počet bodů 394
4. místo = Roman Kryštov - počet bodů 370

5. místo = Matyáš Zadražil - počet bodů 363

Největší rybu závodu ulovila Julie Janštová a byl to Kapr obecný o délce 76 cm.

Celkem se závodů zúčastnilo 64 závodníků.

Nachytalo se celkem 6767 cm = 67,67 metrů ryb.

I. ročník Feeder Cup 2020 

1. místo = Jakub Šabata - počet bodů 852
2. místo = Monika Nekudová - počet bodů 728
3. místo = Pavel Samlík - počet bodů 646
4. místo = Michal Potičný ml. - počet bodů 438
5. místo = Jaroslav Stohr - počet bodů 410

Největší ryba závodů byla ulovena Jaromírem Grossem a byl to Kapr obecný o délce 80 cm. 

Celkem se závodů zúčastnilo 50 závodníků.

Nachytalo se celkem 7009 cm = 70,09 metrů ryb.

I. ročník Krumlovský duhák 2019

1. místo = Filip Doubek - součet umístění 2, počet bodů 1463
2. místo = Miroslav Hagara - součet umístění 2, počet bodů 635
3. místo = Karel Nečas - součet umístění 3, počet bodů 1484
4. místo = Petr Bartes - součet umístění 4, počet bodů 1622
5. místo = Adam Pospíšil - součet umístění 4, počet bodů 1074

Největší ryba závodů byla ulovena Adamem Pospíšilem a byl to pstruh duhový o délce 40 cm.

Celkem se závodů zúčastnilo 22 závodníků.

Nachytalo se celkem 431 ryb - 14 336 cm = 143,36 metrů ryb.